top of page

Patricia denkt mee en regelt alles voor het afscheid tot in de puntjes.

  • Foto van schrijver: Patricia Notting
    Patricia Notting
  • 7 dagen geleden
  • 1 minuten om te lezen

Voor de uitvaart van onze moeder hebben we Patricia gevraagd. Het eerste contact voor ons met haar hebben wij als zeer prettig ervaren. Ze denkt met je mee, heeft goede ideeƫn, en regelt alles tot in de puntjes. Wij kunnen terug kijken op een mooi afscheid van onze moeder, met dank aan Patricia.


Ria Rombouts

Oud-Gastel



De familie koos voor een zijden rouwboeket voor op de kist. De bloemen zijn ze zelf gaan uitzoeken en samenstellen in het bloematelier. Na afloop van de uitvaart zijn er drie herinneringsboeketten van gemaakt. Het zijden rouwbloemwerk werd verzorgd door VeelZijdig uit Prinsenbeek.



Opmerkingen


Het is niet meer mogelijk om opmerkingen te plaatsen bij deze post. Neem contact op met de website-eigenaar voor meer info.
bottom of page